Artimart

Prekybos įrangos sistemos

Prekybinę įrangą  galima skirstyti į priesienę ir salės vidurio įrangą (Stendai prekybai, gondolos).


Pavyzdžius galite pamatyti čia -

 

 

Priesienė prekybinė įranga

 

„Variant“ - Itališka prekybinės įrangos sistema. "Variant" sistema padengta chromu,  atspari ir ilgaamžė. Ji sudaryta iš perforuotų prekybos profilių, vertikaliai tvirtinamų prie sienų, lentynos laikiklių, pakabų, ekspozicinių rėmų, kabliukų ir kitų aksesuarų.

    Verta paminėti vienas iš didžiausių „Variant“ prekybos įrangos sistemos privalumų -  paprastą detalių komplektavimą bei montavimą. Prekybos profiliai statmenai tvirtinami prie sienos. Tarp jų paliekami tarpai priklausomai nuo to, kokio ilgio ekspozicinius rėmus ir lentynas naudosite.

    „Variant“ prekybos įrangos sistema pritaikyta ypač lengvai ir greitai keisti pakabų, lentynų aukščius bei kabinimo vietą.

 

„Eurosiena“ -  MDF skydai su išfrezuotais intarpais, aliuminio profiliai ( talpinasi į išfrezuotus MDF skydo  intarpus) ir aksesuarai ( kabliukai, pakabos, ekspoziciniai rėmai ir t.t. dedasi į aliuminio intarpus).


 

 

Parduotuvių salių įranga (prekybos stendai)

 

„Stender“ – Itališki  chromuoti prekybos stovai , pasižymi tvirtumu ir yra atsparūs išoriniams mechaniniams pažeidimams. Stovų surinkimas greitas ir paprastas.

„Stender“  stovai - universalūs, reguliuojamu aukščiu, tinka eksponuoti įvairiausių tipų drabužius: sukneles, marškinius, kelnes, kostiumus, kailinius bei aksesuarus (šalikus, pirštines, diržus).