Daugiau
Visa įranga
Parduotuvių baldai
Prekybos salos
Parodų baldai ir įranga
Vitrinos
Prekystaliai
Lentynos

UAB „Artimart“ baldus gamina nuo 2002 m. Specializuojamės komercinių ir viešųjų erdvių baldų, pavyzdžiui, parduotuvių, prekybinių, parodinių, ekspozicinių ir kt., gamybos srityje.

Koja kojon žengiame su šiuolaikinėmis technologijomis ir gamyboje naudojame tiek laiko patikrintas, tiek naujausias baldines medžiagas, furnitūrą bei apšvietimą. Patyrę technologai ir architektai bei šiuolaikinė gamybinė bazė leidžia įgyvendinti tiek paprastus, tiek sudėtingus baldinius projektus.

Standarto mūsų gamyboje nedaug (nebent tai pasikartojantys segmentai), pagrindą sudaro nestandartinių baldų gamyba, kai baldai pritaikomi pagal naudojamas funkcijas, derinami prie aplinkos išmatavimais ir dizainu.

Šių baldų gamyba prasideda nuo projekto ir detalizacijos ruošimo bei derinimo su klientu. Suderinus projektą, visa tai perkeliama į gamybą. Pagaminti baldai atsiimami iš UAB „Artimart“ bazės arba pagal atskirą susitarimą pristatomi klientams. Kadangi daugeliui viešųjų erdvių baldų reikalingas montavimas, turime patyrusią montuotojų komandą, kuri greitai ir kokybiškai atlieka montavimo darbus.

Kaip atskirą paslaugą siūlome gamybą pagal užsakovo pateiktą projektą ir detalizaciją.

Mūsų stiprybė – tai, kad mūsų komandoje dirba tiek architektai, tiek dizaineriai, tiek konstruktoriai, tiek baldų surinkėjai ir montuotojai. Už savo projektus atsakome nuo pradžios iki pabaigos. Kurdami baldų dizainą iškart galvojame apie konstruktyvą ir įgyvendinimą, kas leidžia baldą pagaminti išvaizdų ir funkcionalų.

Plačiau

Mažiau

Tree2017