Visi projektai
Parduotuvių interjeras
Prekybos salų dizainas
Prekybos baldų dizainas

Mūsų veikla prieš 18 metų prasidėjo nuo parduotuvių interjero kūrimo. Taigi, esame jau pilnamečiai šioje sferoje. Nors įmonės veiklos sritys išsiplėtė, tačiau prekybinių plotų bei parduotuvių dizaino ir koncepcijų kūrimą laikome prioritetu, nes parduotuvės įrengimo rezultatas labiausiai priklauso nuo pradinės idėjos ir projekto.

Per veiklos laikotarpį augome ir tobulėjome, plėtėme architektų komandą. Dirbame ne tik Lietuvoje, esame sukūrę parduotuvių interjero projektus klientams iš Pabaltijo, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Anglijos bei kitų Europos šalių.

Šiuo metu specializuojamės ne tik parduotuvių interjero projektavime, bet ir baldų dizaino srityje. Viena iš labiausiai išplėtotų sričių – tai prekybinių salų dizainas.

Galite užsisakyti kompleksinį parduotuvių projekto sukūrimą arba norimų prekybinių baldų dizainą. Jei yra poreikis, galime atlikti ir atskiras projektavimo paslaugas: spalvų ir medžiagų prekybinių plotų vidaus apdailai parinkimą, prekybinės įrangos išplanavimą, zonavimą, apšvietimo parinkimą, grindų bei lubų sprendimus. Atliekame parduotuvių dalinę arba pilną autorinę priežiūrą. Parduotuvių interjerai ir projektai pateikiami 2D bei 3D formatu.

Savo patirtį matuojame daugiau nei 300 projektinių ir dizaino sprendimų parduotuvėms ir prekybos vietoms. Nenaudojame šabloninių klišių, esant galimybei, renkamės drąsius interjero sprendimus.

Plačiau

Mažiau

Tree2017