Profesionalios drabužių kabyklos – tai „tvirtos“ ir „mobilios“. Išties, tai tvirtos arba labai tvirtos sistemos: išlaiko 50 kg. svorio, o specializuotos – iki 80 kg., tačiau, tuo pačiu, mobilios, lengvai surenkamos ir išrenkamos. Paslankūs ratukai leidžia lengvai perstumti drabužių kabyklą iš vienos vietos į kitą net ir tada, kai yra maksimaliai apkrauta drabužiais.

„Stender“ serijos gaminiai plačiai naudojami tiek prekybinėse, tiek kitose erdvėse: viešbučiuose, parodose, restoranuose, biuruose, namuose, t. y. visur, kur reikia pakabinti drabužius ant tvirtos kabyklos su ratukais.

Drabužių kabykla surenkama per kelias minutes nenaudojant varžtų, nes tiesiog susijungia ir užsifiksuoja. Tai ypač patogu, kai reikia išrinkti, transportuoti ir vėl surinkti. Dėl šios priežasties jos ypač plačiai naudojamos parodose ir mugėse. „Stender“ drabužių kabyklos parduotuvėms puikiai tinka užpildyti salės viduriui.

Kaip dar vieną šio produkto privalumą galima paminėti tai, kad daugelis jų turi kintamus matmenis, t. y. aukščio reguliavimo funkciją ir šoninius prailginimus. Rūbų kabyklų aukštis reguliuojasi prisukamomis rankenėlėmis, šoniniai prailginimai lengvai ištraukiami ir sutraukiami. Tai leidžia kabyklas pritaikyti prie esamos erdvės ir maksimaliai išnaudoti kabinimo plotą.

Visa „Stender“ serija padengta atspariu chromu, kas užtikrina ilgaamžiškumą ir mažą nusidėvėjimą.

„Stender“ kabyklos skirstomos į išilgines: vieno aukšto, dviejų aukštų, dvipuses (paprastas ir pastiprintas), vienos bazės: keturšakes, trišakes, ovalines, ir išpardavimo krepšius. Ratukai gali būti plastikiniai arba guminiai.

„Stender“ rūbų kabykla – sutalpink visus drabužius.

Plačiau

Mažiau

Tree2017