Drabužių kabyklos ant ratukų iš Italijos "Stender" – tai „tvirtos“ ir „mobilios“ metalinės kabyklos. Šios rūbų kabyklos išties pasižymi tvirtumu : išlaiko 50 kg. svorio, o specializuotos – iki 80 kg paskirstyto svorio. Kitas šių drabužių kabyklų privalumas yra, mobilumas. kokybiški ratukai leidžia lengvai perstumti drabužių kabyklą iš vienos vietos į kitą net ir tada, kai yra maksimaliai apkrauta drabužiais. Ratukai gali būti plastikiniai, kurie skirti rūbų kabykloms važinėti lygiomis grindimis vidaus erdvese. Tvirtesni kabyklų ratukai yra guminiai, jie didesni, tvirtesni ir pritaikyti kabyklas pervežti kur pasitaiko nelygumų, nedidelių slenkstukų. Daugelis šių kabyklų yra lengvai surenkamos ir išrenkamos.

Kabyklos esančios mūsų asortimente plačiai naudojami tiek prekybinėse, tiek kitose erdvėse: viešbučiuose, parodose, restoranuose, biuruose, namuose, t. y. visur, kur reikia pakabinti drabužius ant tvirtos rūbų kabyklos.

Drabužių kabykla surenkama per kelias minutes nenaudojant varžtų, nes tiesiog susijungia ir užsifiksuoja. Tai ypač patogu, kai reikia išrinkti, transportuoti ir vėl surinkti. Dėl šios priežasties šios kabyklos ypač plačiai naudojamos parodose ir mugėse. „Stender“ drabužių kabyklos parduotuvėms puikiai tinka užpildyti salės viduriui.

Kaip dar vieną šių kabyklų privalumą galima paminėti tai, kad daugelis jų turi kintamus matmenis, t. y. aukščio reguliavimo funkciją ir šoninius prailginimus. Rūbų kabyklų aukštis reguliuojasi prisukamomis rankenėlėmis, šoniniai prailginimai lengvai ištraukiami ir sutraukiami. Tai leidžia kabyklas pritaikyti prie esamos erdvės ir maksimaliai išnaudoti kabinimo plotą.

Visa „Stender“ serija padengta atspariu chromu, kas užtikrina ilgaamžiškumą ir mažą nusidėvėjimą.

„Stender“ kabyklos skirstomos į išilgines: vieno aukšto, dviejų aukštų, dvipuses (paprastas ir pastiprintas), vienos bazės: keturšakes, trišakes, ovalines, ir išpardavimo krepšius.

Išsirink „Artimart“ siūlomas drabužių kabyklas ir sutalpink visus drabužius.

Plačiau

Mažiau

Tree2017