Eurosiena – viena iš universaliausių prekybinės įrangos sistemų, turinti savo istoriją. 1966 m. Eurosiena buvo užpatentuota Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prekyboje ir ekspozicijoje ypač plačiai pradėta naudoti nuo 1980 m. ir neužleidžianti savo pozicijų iki šių dienų.

Eurosiena, dar kitaip – euro sienutė arba euro sienelė, dėl savo universalumo naudojama labai plačiai: drabužių, avalynės, galanterijos, sporto prekių parduotuvėse, knygynuose, prekybos arba ekspoziciniuose salonuose, galerijose, parodose ir netgi biuruose arba namuose. Bene didžiausias šios horizontalios prekybos įrangos sistemos privalumas atsiskleidžia, kai reikia eksponuoti daug smulkių kabinamų prekių (bižuterijos, karoliukų, papuošalų, mobiliųjų telefonų dėklų ir t. t.) ir keisti pozicijas vietomis.

UAB „Artimart“ euro sienutė pagaminta is aukščiausios klasės MDF plokštės, kuri pasižymi ypač aukšta kokybe. Šis produktas pagamintas Italijoje ir gavęs šios šalies kokybės sertifikatą.

Galime pasiūlyti virš 20 skirtingų euro sienelės spalvų ir 3 pagrindinius tipus: kai tarpai tarp griovelių yra 10 cm., 15 cm. arba 20 cm., taip pat nestandartinių atstumų: prasidedančio nuo minimalaus 4 cm. tarpelio tarp aliuminio intarpų.

Standartinių euro sienutės aksesuarų: plastikinių akinių laikiklių, lentynėlių arba metalinių, padengtų chromu, kabliukų, lentynų laikiklių, kabyklų, visada turime sandėlyje. Nestandartinius arba rečiau naudojamus, pavyzdžiui, specializuotoms prekėms, euro sienelės aksesuarus užsakome (kai netinka standartiniai pasirinkimai, reikalingi kiti išmatavimai, išskirtinis padengimas (nerūdijančiu plienu, cinku, dažytu metalu, fanera)).

Iš euro sienutės gaminame prekybinius bei ekspozicinius stendus, stovus ir priesienius baldus, taip pat stiklines vitrinas su euro sienelės nugara.

Neretai mums užduoda klausimą, ar verta rinktis funkciškai tinkamą prekybos įrangą, kuri dažnai naudojama aplinkinėse parduotuvėse, tuo atveju, kai siekiama išskirtinumo? Ar pasirinkus eurosieną įrenginėjama parduotuvė netaps vienoda arba panaši į visas kitas prekybos vietas su šia sistema? Mūsų atsakymas – ne, netaps: Jums tereikia tinkamo spalvų parinkimo, įrangos apipavidalinimo bei apšvietimo ir gausite išskirtinį, puikų galutinį rezultatą.

Plačiau

Mažiau

Tree2017