Metalinės lentynos parduotuvėms.

Metalinės prekybinės lentynos plačiai paplitusios ir naudojamos maisto prekių, buitinės technikos ir kitų specializuotų prekių ekspozicijoms.

Be metalinių lentynų galime pasiūlyti priesienės lentynų sistemas, labiau tinkančias parduotuvėms kurioms reikalingas išskirtinumas ir jaukumas. Tai ne tik standartiniai gaminiai, tačiau ir tokie, kuriems galime sukurti dizainą, pritaikyti prie jau esančio interjero stiliaus.

Be dizaino šios prekybinės lentynos turi ir keletą kitų privalumų: jos naudojamos kartu su ekspozicinėmis sistemomis, kurios suteikia galimybę keisti lentynų kiekius, jų aukščius, integruoti apšvietimo sprendimus. Lentynų medžiagų pasirinkimas – platus: medžio drožlių plokštė, dažyta medžio dulkių plokštė, fanera, grūdintas stiklas, organinis stiklas ir t. t.). Didelis dėmesys skiriamas ne tik spalvų parinkimui, lentynų formoms, bet ir medžiagų deriniams: nuo klasikinių profilinių sistemų su medinėmis lentynomis arba eurosienos sistemų iki veidrodinio chromo profiliuotų rėmų apvalintomis briaunomis su organstiklo lentynomis. Visas parduotuvių lentynų sistemas galima apipavidalinti pagaminant apvadus arba filingus.

Lentynos prekybai gali būti priesienės arba laisvai pastatomos salės viduryje. Priesienės lentynų sistemos gali būti tvirtinamos tiesiai prie sienos, atitraukus nuo sienos per distancinius laikiklius arba per tvirtinimo taškus tvirtinamos prie grindų ir lubų. Laisvai pastatomų lentynų segmentai gali būti įvairių matmenų, tačiau reikia įvertinti, kad jos gali užstoti šalia esančius daiktus, kas ypatingai aktualu prekybos sektoriuje. Mobilumą galima suteikti gaminant šią produktų liniją su ratukais.

Lentynų funkcijos ir panaudojimo galimybės – plačios: parduotuvės, prekybos sektoriai, knygynai, kavinės ir barai, biurai, galerijos, parodos, mugės, kūrybos studijos, viešbučiai, sporto klubai, namų sfera.

Plačiau

Mažiau

Tree2017