Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti vartotojo naudojimosi interneto svetaine įpročius. Įprastai slapukų rinkmenos įrašomos į vartotojo įrenginį ir vartotojui sugrįžus į interneto svetainę, jam pritaikomas turinys pagal jo poreikius ir ankstesnius pasirinkimus.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau:

Slapuko pavadinimasSukūrimo momentasGaliojimo laikasNaudojimo aprašymas
_gatĮėjimo į puslapį metu1 minutėGoogle Analytics slapukas naudojamas užklausų skaičiui riboti
_gaPirmo įėjimo į puslapį metu2 metai

Google Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją

_gidPirmo įėjimo į puslapį metu24 valandosGoogle Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją
PHPSESSID

Naršymo sesijos pradžioje

Iki naršymo sesijos pabaigos

Slapukas sukuria unikalų vartotojo sesijos ID kiekvieną kartą prisijungus prie internetinės svetainės, vartotojo veiksmams svetainėje vykdyti
track

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Savo naršyklėje slapukų naudojimą galite išjungti sekdami instrukcijomis čia:

Chrome naršyklė

Firefox naršyklė

Opera naršyklė

Internet Explorer naršyklė

Safari naršyklė

Naudingos informacijos apie slapukus galima rasti: http://www.allaboutcookies.org